Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2424"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
GoGo:Já souhlasím s adminem, že tento portál není určen k osočování, ale zkuste si s 35 let starými stroji jezdit každý den 280 km s vlaky vážící 2100 t.Ono se to těžko dělá zbavovat se nových pěkných strojů,nicméně díky veliké poruchovosti a stáří ř. 742 PP Plzeň lokomotivy ř. 753.7 potřebuje. Takže se prosím nenavážejte do našich plzeňských kolegů.Oni za to nemohou, že přijdete o čistá stanoviště a zbrusu nové diesely ;)
GoGo: Kdyby se všichni chovali jako pár, ale opravdu pár našich kolegů, že si po sobě na lokomotivě uklidí, zametou své drobky, umyjí okna, tak by to bylo fajné, ale rozesmívá mě, když se někdo vymlouvá například na stáří, na letmo zařazení a podobně. To jsme potom všichni prasata, když jezdíme s lokomotivami, na kterých to díky špinavým oknům při denní směně vypadá jako kdybychom měli noční.Je to smutné, ale je to v lidech.
Vážený Gogo, tvůj příspěvek nepatří na tyto stránky. Zde se nepěstuje vzájemné osočování atd. A pro tvoji informaci, se tak stane až budou 755 nahrazeny ve stavu dalšími novými 753.7 P.S. Další příspěvky tohoto druhu budu rovnou mazat. DB
V Plzni? - tam akorát dokážete brečet a vybrečet si mašinky z Kladna!!!smiley
Díky, doufám že i pro kolegy z Plzně se tady něco bude hoditsmiley
Pánové, máte docela pěkné stránky. V Plzni máme tak akorát víte co... Ať přežijete nový grafikon ve zdraví!smiley
001reihard
04.05.2010 20:26:44
slzacek

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (6921 | 34%)
Ne (6769 | 33%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one