Ke stažení

Nově přidána pomůcka pro strojvedoucí jezdící na motorových lokomotivách řady 731. Předpokládáme, že by se mohlo někomu hodit. Tato mašinak jezdí v obvodu PJ Praha lokalitách Nymburk a Kolín. Zaslal strojvedoucí kolega Polena z Chebu.

Porucha SW na 363.5.pdf  786.87kB
Info list poruchový stav 363.5xx
Zde ke stažení - pomůcka pro všechny strojvedoucí jezdící na lokomotivách 363.5xx. Řešení některých poruchových stavů na této mašince (autor: strojvedoucí kolega Karel Polena PP Cheb dle podkladů kolegy Černého z PJ ČB).
Pro Vaše případné další poznatky je zde na stránkách v sekci "aktuálně" formulářový dialog, který Vaše postřehy sdělí přímo na email zpracovatele této pomůcky a ten je následně konzultuje a předává kolegovi Honzovi Černému z PJ ČB (autorovi většiny pomůcek a informací k této řadě).

Zde máte k nahlédnutí a přečtení poslední číslo časopisu Cargovak. 
Z něho je převzatý na těchto stránkách obrázek a článek k novému oblečení strojvedoucích ČDC.

Cargovak  6.33MB
Cargovak únor 2013
Vzduchový rám 363.5 barva.pdf  423.85kB

Zde ke stažení aktualizované do lepšího rozlišení a barvy - pomůcky pro všechny strojvedoucí, pojednávající o vzduchovém schématu o lokomotiv 363.5 u ČDC. Schéma je namalováno jak s OL2, tak i bez OL2. (autor: strojvedoucí kolega pan Karel Polena, PJ Plzeň - PP Cheb).


 
 

POMŮCKA PRO STROJVEDOUCÍ ČDC PJ PRAHA_CDP Přerov_příloha 2.doc  497.15kB

V příloze máte ke stažení aktualizovanou pomůcku ke změnám na CDP Přerov, platné od 15.8.2012.


Strojvedoucí PJ Praha - PP Libeň zajíždějící za Třebovou mají tento materiál k  vyzvednutí do osobního užívání na "fírcimře" a na služebních PC - server LČ, na nástupních místech, kde je umístěno i celé prováděcí nařízení k tomuto dispečerskému pracovišti.


Cargo_03-12_WEB m.pdf  4.26MB

Zde ke stažení nové číslo časopisu CargoMotion.


autor: GŘ ČDC


Pomůcka na lokomotivu ř.230,240.pdf  1.24MB

Zde ke stažení pomůcka pro všechny strojvedoucí ČDC a ČD, kteří jezdí s lokomotivami řad 230 a 240


 autor: kolega strojvedoucí pan Polena, PJ Plzeň - PP Cheb
 

Skříň ochran univerzál 1.pdf  619.33kB

Zde ke stažení pomůcka (krátký schematický popis) pro všechny strojvedoucí, kteří mají lokomotivy vybavené univerzální skříní ochran AGL (od 210 počínaje a 363 konče). Pro strojvedoucí PJ Praha jsou tyto pomůcky i ve služebních PC na Vašich nástupních místech)


 autor: přispěvovatel - kolega strojvedoucí pan Polena, PJ Plzeň - PP Cheb
 


CDP Prerov_Příloha 2.pdf  30.03kB

 


V příloze máte ke stažení nové rozdělení obvodů dispečerského pracoviště Přerov, kde jsou uvedeny kontaktní telefony a vysíllačková spojení.


POZOR, POZOR


 došlo k rozšíření dálkové řízení  na tomto dispečerském pracovišti o směr Přerov - Česká Třebová (vše viz soubor ke stažení).


Strojvedoucí PJ Praha - PP Libeň zajíždějící za Třebovou mají tento materiál k osobnímu vyzvednutí na "fírcimře" (díky Jirko, byl jsi rychlejší DB).


Celé prováděcí nařízení k tomuto dispečerskému pracovišti Vám bude dáno k dispozici na serveru LČ PJ Praha


Líbí se vám tyto stránky?

Ano (6924 | 34%)
Ne (6770 | 33%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one