Souhrnné info PROSINEC 2011

Povinné školení v lednu 2012 

Do sekce povinné školení jsem vložil rozpis plánu školy strojvedoucích PJ Praha na měsíc leden 2012 

 

Nové podklady z DKV Praha k loko 380 

Z DKV Praha jsme díky dobrým vzájemným vztahům získali nové informace a informační listy k posledním úpravám na lokomotivách řady 380. Všechny tyto pomůcky jsem vložil do sekce ke stažení. Předpokládám, že by to mohl nějaký návštěvník stránek ať už z ČD nebo od nás ČDC použít. 

 

Pomůcka k seznání traťových úseků Praha - Brno - Kúty (SR):

Od kolegů z ČD DKV Brno PJ Břeclav jsme získali ke zveřejnění pomůcku pro strojvedoucí k seznámení se s traťovými poměry na uvedených tratích. Pokud by někdo vytvořil další úseky jiných tratí v tomto formátu, který zde uveřejńujeme, rád je přiřadím do této sbírky a uveřejním. Kolegům z Břeclavi děkujeme. (vše v sekci ke stažení) a pro strojvedoucí PJ Praha i na služebních PC servru LČ.

Náhrada klasických SJŘ a TTP na lokomotivách ČDC:

Na PJ Praha jsme měli tu možnost si vyzkoušet používání E-booku (elektronické knížky)  strojvedoucími při výkonu své práce, kdy by se tímto způsobem možná dali nahradit tištěné SJŘ, TTP, elktronicky vydávané IN např KVs3-B-2010, návody k lokomotivám, různé pomůcky, které nosíme v papírových formách. Dá se říci, že drtivá většina strojvedoucích byla tímto přístrojem maximálně spokojena. Do sekce lokomotivy jsem přiložil pár ilustračních foto E-booku. 


 

17.12.2011 19:21:56
slzacek

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (6920 | 34%)
Ne (6767 | 33%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one