Souhrnné INFO ČERVEN 2010

Diagnostika kolejových vozidel

V traťovém úseku Velké Žernoseky – Sebuzín je ve druhé traťové koleji v km 417.590 umístěno zařízení traťové části diagnostiky kolejových vozidel ASDEK. Výstupní terminál (PC) je umístěn v dopravní kanceláři výpravčího stavědla 3 ŽST Ústí nad Labem -Střekov.

Zařízení umožňuje za jízdy vlaku bezdotykově sledovat teplotu ložisek, obručí kol, disků kotoučových brzd a nepravidelností na obvodu kola (plochá kola) za účelem jejich identifikace v případě překročení limitních hodnot.

Zařízení pro účel zjišťování horkoběžnosti ložisek(IHL) a obručí (IHO) pracuje pro oba směry pojíždění. Pro zjišťování plochých kol (IPK) pracuje pouze při jízdě po správné koleji.


Pokyn GŘ ČDC (VÝSTRAŽNÉ VESTY)

Připomínám pokyn generálního ředitele ČDC,a.s. ke zvýšení bezpečnosti práce v kolejišti, který vstupuje v platnost 1. 7. 2010. Tento pokyn nad rámec Op16 stanovuje nošení výstražných vest v kolejišti (mimo případů uvedených v Pokynu) všem zaměstnancům ČDC včetně kontrolních orgánů. Strojvedoucí PJ Praha byli o tomto seznámeni vyhláškou VS LČ č. 9/2010 proti podpisu.


Strojvedoucí na lokomotivách 380

Prosím strojvedoucí, kteří jezdí na mašince řady 380 v rámci zkušebního provozu, aby věnovali pozornost funkčnosti a spolehlivosti dosazeného kompresoru a svoje poznatky zapisovali do provozního deníku na lokomotivě. Volnou formou lze e-mailem na adresu:.bohuslav.dedecek@cdcargo.cz


V sekci "ke stažení" pokyn k přepravě nečinných hnacích vozidel

V uvedené sekci máte zajímavý novelizovaný dokument v elektronické podobě o povinnostech při přepravě vozidel u ČDC,a.s. Nahlédněte prosím. (DB)


07.07.2010 20:33:31
slzacek

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (6920 | 34%)
Ne (6767 | 33%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one